Apie Insane Fits

Workout In Fashion That Fits You

Sveiki,

Esu Lukas Smagurauskas. Mano begalinis entuziazmas sportui prasidėjo nuo 14 metų, kuomet įkvėptas savo ryžtingo tėčio nusprendžiau, kad noriu tapti stipresnis, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir tapti už kažką atsakingas, tuo metu mano atsakomybe tapo mano kūnas. Pradėjau rinkti informaciją apie disciplinuotą mitybą, sporto pratimų atlikimo techniką ir gyvenimo būdą, kuriuo gyveno mano įkvėpėjai.

Treneriu dirbu jau 7 metus, iš kurių 2 metus praleidau Kanadoje, dirbdamas vadovo padėjėju, viename iš garsiausių, sporto klube - “Fitness World”. Vadovas pamatęs mano potencialą paskyrė mane apmokyti trenerius sudaryti sporto planus ir mokyti juos sporto technikos.

Niekada neturėjau abejonių keisti specialybę. Visada gilinu žinias, rinkdamas naujausią informaciją. Kasdien klausau geriausių ir didelių nuopelnų turinčių JAV trenerių įžvalgų, apie sportą, sveikatingumą ir mitybą.

Sportuojant atėjo mintis, kad galiu sukurti aukštos kokybės drabužius sportui, kurie būtų pagaminti Lietuvoje. Taip ir gimė įdėja sukurti Insane Fits riboto leidimo aprangos prekinį ženklą.

Insane Fits - orientuotas į sportuojančius vyrus ir moteris, kurie rūpinasi savo kūnu ir propoguoja sveiką gyvenseną. 

Kuriant drabužius skyriau daug dėmesio ir laiko detalėms ir kokybei. Todėl parduodama produkcija, pagaminta Lietuvoje, yra ilgaamžė ir kokybiška.

 

 #insanefits