Grąžinimo sąlygos

КOKYBIŠKŲ (NEBROKUOTŲ) PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS: 

1. Jeigu Jūsų įsigytos prekės netiko, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/ atsiėmimo.

2. Grąžinamos prekės privalo būti grąžinamos su originaliomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos, sugadintos ar kitaip naudotos. Klientui, kuris grąžina prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos.

3. Prieš grąžinant prekę, prašome informuoti klientų aptarnavimo skyrių  el. paštu: hello@insanefits.com, laiško temoje nurodant "Grąžinimas" ir prekės užsakymo numerį bei norimą grąžinimo būdą - kurjeriu arba paštomatu. Duomenis, reikalingus prekės grąžinimui, atsiųsime Jums per 24 val. 

4. Išsiuntus grąžinamas prekes, prašome atsiųsti grąžinimą patvirtinančio dokumento - kvito kopiją su siuntos numeriu.

5. Pinigai klientui grąžinami pervedant juos į banko sąskaitą, iš kurios buvo darytas pavedimas prekės įsigijimo metu. Pinigai už prekes grąžinami per 7 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia UAB Insanefits nurodytu adresu.

6. UAB Insanefits neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti neteisingai nurodžius adresą ar telefono numerį. 

 

NEKOKYBIŠKŲ (BROKUOTŲ) PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS:

1. Klientai turi teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo, jei buvo įsigyta netinkamos kokybės prekė, arba reikalauti UAB Insanefits:

     - pakeisti brokuotą prekę į tinkamos kokybės prekę;

     - sumažinti prekės kainą;

     - grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes klientas turi pristatyti kurjeriu arba paštomatu. Už nekokybiškų prekių grąžinimą išlaidas kompensuoja UAB Insanefits.

3. UAB Insanefits įsipareigoja grąžinti pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu.

4. Pinigai klientui grąžinami pervedant juos į banko sąskaitą, iš kurios buvo darytas pavedimas prekės įsigijimo metu. 

5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: hello@insanefits.com apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu.